اطلاعات خرید محصول

پس از استعلام قیمت محصول توسط شما، کارشناسان فروش آهن زاگرس، قیمت و مشخصات محصول، شرایط پرداخت، زمان بارگیری و تحویل محصول و سایر جزئیات سفارش را در قالب پیش فاکتور به اطلاع شما می‌رسانند. و بعد از تایید واریزی از سوی مشتری، طبق زمان‌بندی اعلام شده، نسبت به تحویل بار به آدرس و مشخصات دریافتی از مشتری، اقدام می‌کند.

جهت ارتباط ۱۴۶۱ را شماره گیری نمائید .

شرکت آهن زاگرس با ۲۰ سال سابقه در بازار آهن و صنعت فولاد کشور و بیش از سه شعبه فعال در سطح تهران با روشی نوین و بدون واسطه با مشتریان خود در ارتباط باشد و بتواند خدماتی گوناگون را به مشتریان خود ارائه دهد تا شما عزیزان بتوانید خریدی آسان را تجربه کنید .

برای اطلاع روزانه از قیمت آهن آلات شما عزیزان میتوانید از طریق سایت آهن زاگرس و فضای مجازی ما به آدرس @ayande_zagros با ما در ارتباط باشید و آنلاین از قیمت دقیق آهن آلات خبردار شوید . و همچنین میتوانید با پرسنلین آهن زاگرس از طریق شماره ۱۴۶۱ برای تاییدیه قیمت ها در ارتباط باشید.

اطلاعات حمل و نقل و فاکتور

حمل بار به سراسر کشور یکی از خدمات مهم به شمار می رود .

شرکت آهن زاگرس با در ارتباط بودن باربری های معتبر و با سابقه و رانندگانی متعهد و شعباتی در سطح تهران سعی در بر طرف نمودن نیاز و ارسال بار شما در سطح تهران و شهرستان ها نموده است .

جهت برقراری ارتباط با آهن زاگرس می توانید با شماره های زیر

خط ویژه ۱۴۶۱

شماره های داخلی ۸-۸۶۱۲۴۱۱۵-۰۲۱

تماس حاصل کنید . پرسنلین آهن زاگرس در تمامی روز های هفته از ساعت ۸:۳۰ الیس ۱۷:۳۰ آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز میباشد .

برای دریافت فاکتور پیش خرید و ارائه فاکتور رسمی آهن زاگرس شما میتوانید از طریق شماره گیری ۱۴۶۱ و داخلی ۰ بعد از ارتباط با اپراتور از نحوه و ثبت صدور فاکتور خود اطلاعات لازم را به دست آورید .